Главная » 2010 » Февраль » 1 » Кубок Виклику. Розколотий грецький горішок залишилося тільки проковтнути!
22:12
Кубок Виклику. Розколотий грецький горішок залишилося тільки проковтнути!

У вівторок , 2 лютого, у Льодовому палаці спорту відбудеться матч-відповідь 1/8 фіналу кубку Виклику між «Северодончанкою» та «Іраклісом» з Греції.

Кубок Виклику. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

«Сєвєродончанка» - «Іракліс» (Салоніки, Греція)

2 лютого. Льодовий палац спорту

Початок о 18.00

Судді: Маркін Хербік (Польша), Санья Міклошич (Словенія)

Технічний делегат: Олександр Бібер (Україна)

null

"Сєвєродончанка" після впевненої перемоги у Греції

Тиждень тому в Салоніках наша команда одержала переконливу перемогу з рахунком 3:0, і вдома в  матчі-відповіді їй потрібно відібрати в суперниць хоча б одну партію. На перший погляд простішого завдання важко й знайти. Але здається, що грецька команда приїде у Сєвєродонецьк не для того, щоб бути статистом, і ще зможе добряче попсувати нам нерви.

До матчу з «Іраклісом» у стані нашої команди готуються 12 гравців, у тому числі чотири волейболістки з молодіжного складу. Можливо, у разі позивного ходу зустрічі і в них з’явиться шанс вийти на майданчик?

30 січня у рамках 16-го туру чемпіонату Греції «Іракліс» вдома з рахунком 3:0 (25:21, 25:23, 25:16) впевнено переміг «Марко Поло», який до того займав 6-ту сходинку у таблиці. Попре перемогу наш суперник залишився лише на третій сходинці турнірної таблиці, але ще більше зміцнив відрив від переслідувачів. Найрезультативнішими у складі команди з  Салонік були Анна Барнак – 12 очок (у атаці 11 очок – 55% реалізації) та Атанасія Тотсідоу – 12 очок (у атаці 8 очок – 50% реалізації).

Нагадаємо, що переможець пари «Сєвєродончанка» – «Іракліс» в чвертьфіналі зіграє з переможцем пари «Галатасарай» (Туреччина) – «Кралове Поле» (Чехія). В першому матчі команда зі Стамбулу вдома перемогла з рахунком 3:0.

Побажаємо успіху нашій команді!

Від редакції. Звіт про гру, враження автора та фоторепортаж очікуйте на нашому сайті через кілька годин після закінчення матчу.