Главная » 2009 » Декабрь » 9 » Кубок ЄКВ. "Сєвєродончанка" в очікуваннні реваншу
19:30
Кубок ЄКВ. "Сєвєродончанка" в очікуваннні реваншу

Сьогодні, 9 грудня, у Льодовому Палаці спорту м.Сєвєродонецька відбудеться матч-відповідь 1/16 фіналу кубку ЄКВ між «Северодончанкою» та бельгійським «Гентом».

Вона переможе! Вона - це "Сєвєродончанка"!

Кубок ЄКВ. 1/16 фіналу. Матч відповідь

«Сєвєродончанка» - «Гент» (Бельгія)
9 грудня. Льодовий Палац спорту
Початок о 18.30
Судді: Йозеф Томкані (Словаччина), Ігор Джафаров (Азербайджан)
Технічний делегат: Володимир Туровський (Україна)

Тиждень тому, у першій грі наші волейболістки в упорній боротьбі поступилися бельгійкам з рахунком 2:3. Але ця мінімальна поразка залишає нам дуже високі шанси на продовження боротьби в цьому турнірі. Для досягнення цієї мети потрібно перемогти суперниць з будь-яким рахунком (у випадку перемоги з рахунком 3:2 буде призначена «золота партія»).

У перерві між іграми єврокубка «Гент» зіграв черговий матч у своєму чемпіонаті з «Hermes Volley Oostende» та переміг в трьох партіях. Ця перемога дозволила піднятися команді на другу сходинку турнірної таблиці.

Нагадуємо, що переможець цієї  пари виходить на щасливця пари «Велика Гориця» (Хорватія) – «Бусто Арсізіо» (Італія), а ось команда, якак зазнає поразки, продовжить боротьбу у третьому за значенням європейскому клубному турнірі - Кубку Виклику. Усі результати 1/16 кубку ЄКВ та подальше жеребкування команд можна подивитися  у розділі "Єврокубки"  .

Побажаємо  нашій команді здобути цю потрібну, як повітря, перемогу!