Меню сайта

Лучшие игроки команды в матчах с "Орбитой"

Елена Сидоренко

Анна Лисеенкова

Главная » 2009 » Июль » 29 » Відкритий лист від суддів міжнародної категорії з волейболу до п. Мрачковського Ю.С.
17:35
Відкритий лист від суддів міжнародної категорії з волейболу до п. Мрачковського Ю.С.
     Прочитавши ваше інтерв`ю на сайті «Волейбол в Украине» – volleyball.in.ua, ми просто не можемо мовчати.
     Ми хочемо висловити свої думки, своє бачення даного моменту і довести це до широкого загалу небайдужих до волейболу людей, та й до самого п. Мрачковського Ю.С.
    Стосовно «ключового» питання – що «у нас є не Чемпіонат України з волейболу, а суддівство Чемпіонату України з волейболу» і що «все крутиться навколо суддівства»: дозвольте Вам нагадати, та чи не Ви п. Мрачковський, являючись членом Виконкому 10 років, затверджували неодноразово регламент Чемпіонату України з волейболу, в тому числі і дату приїзду суддів на тур, суму оплати (меншої немає ні в одному ігровому виді спорту), харчування і т.д. Якщо ви такий «борець за справедливість», то чому Ви не підтримали пропозицію представника Арбітражної Колегії висловленої на конгресі в м.Тернополі, де Ви також були присутні. А пропонувалось внести зміни в цей пункт регламенту – приїжджати суддям на гру за дві години до матчу в зал і не потрібно буде вам суддів зустрічати в день приїзду, займатись питаннями їх поселення, харчування, від’їзду після туру і т.д. Вас не буде турбувати як і коли судді приїжджають на тур, де проживають і чим харчуються, як від’їжджають після матчу і т.д.
      Пропонувалось - давайте тільки визначимось разом з оплатою (приблизно 1500 грн.) роботи суддів, і всім буде добре: і клубам, і суддям, але ж ні... Не будуть зрозумілими для глядачів ваші викрики на зразок: - «я вас пою, годую, поселяю, а ви що судите ?!...» Викрикувати на весь зал нецензурні слова на адресу суддів, будучи при цьому членом Виконкому і головою комісії по правопорушенням?!!!... І хіба Ви вибачились за це перед суддями? Два акти, написані технічними делегатами турів про Вашу ганебну поведінку під час матчів, досі чекають на розгляд?!...
     Що стосується «різниці в суддівстві» за кордоном і в Чемпіонаті України – то ми вважаємо, що тільки людина з «багатою уявою» може судити про роботу «наших суддів міжнародників» за кордоном і в Чемпіонаті України, не бачивши їх роботи за кордоном. Та й взагалі, обговорювати тонкощі суддівства, людині, яка не знає досконало правила волейболу, методики суддівства, яка говорить одне, думає друге, а робить третє – це просто вульгарно.
     Щоб і Ви знали, і знали всі небайдужі до волейболу люди, як це не прикро визнавати, але і в суддівстві Чемпіонату України були випадки покарання суддів за допущені помилки при суддівстві матчів. А також признатись, що немає складніших матчів в суддівстві, ніж суддівство матчів Чемпіонату України.
Також хочемо і Вам нагадати про те, що Ви вже більше 15 років являєтесь головою Федерації волейболу в Черкаській області, 10 років член Виконкому, а суддів, які судять Чемпіонат України від Черкаської області – один!?... Виявляється, що дуже легко бачити в чужому оці трісочку, але не бачити в своєму оці колоду.
А про наш рівень суддівства говорять самі призначення від Європейської Колегії Суддів, а це, і суддівство фіналу Гран Прі, і суддівство фінальної четвірки Ліги Чемпіонів, і суддівство фінальної четвірки Топ Команд і т.д.
     Нам не потрібно, ні від Вас особисто, ні від когось іншого, співчуття чи повага. Ми просто прагнемо до плідної співпраці в досягненні високих результатів, як клубами окремо, так і Національними збірними. Щоб нашу працю не вважали відпочинком чи відбуванням номеру, а оцінювали належним чином. Поважаючи працю один одного, ми досягнемо більших вершин у волейболі.


Судді міжнародної категорії з волейболу.

БАТЮК АЛІМ
КОЗЛОВСЬКИЙ ВІКТОР
КОНДАКОВ ГЕННАДІЙ
МЕЛЬНИК МИХАЙЛО
СКІБІЦЬКИЙ ОЛЕКСІЙ
ФЕЛЬДШТЕЙН ВІКТОР
МЕДВІДЬ МИХАЙЛОP.S. З нетерпінням чекаємо подальшого розвитку подій.
Просмотров: 1192 | Добавил: Knabengoff | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 2
0
1 Саня   [Материал]
політикою тхне angry

0
2 Nikola   [Материал]
Я думаю, что первая ласточка, о точнее первый камень останется и последним. Судьи возмутились, это понятно.
Но главное слово должна сказать Федерация. Я думаю - не дождёмся.

Афиша


СЕЗОН ОКОНЧЕН

ДО НОВЫХ ВСТРЕЧ!


Последние матчи
ЧУ.ФИНАЛ. 2-й тур
12.04.2014
Северодончанка
0
Химик (Южный)
3
(17:25, 10:25, 19:25)
13,04,2014
Северодончанка3
Орбита
0
(25:21, 25:17, 25:13)

Финал. 2013-14
МКомандаОИС/П
1
2
3
4
Химик
Северодончанка
Орбита
Галычанка
18
16
7
1
6
6
6
6
16-4
15-7 7-13
4-18
Регулярный чемпионат 2013-14
МКомандаОИС/П
1
2
3
4
5
6
7
8
Химик
Северодончанка
Орбита
Галычанка
Волынь
Керкинитида
Кряж-Медунив.
Регина
80
57
55
43
38
34
20
1
28
28
28
28
28
28
28
28
83-12
65-31 63-38
55-54
46-54 46-58
30-70
13-84


Галерея Н.Скуридина
6-й тур. Галычанка


5-й тур. Регина (Ровно)
Обновлено 21.01.2013


Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Форма входа

Связь с адиминистрацией. E-mail: sever-volley@i.ua  Использование материалов сайта разрешается только при условии ссылки на

"Фан-клуб ВК "Северодончанка" //sever-volley.at.ua"© 2020 |