Галичанка: Туркула (к), Журовська, Чернецька, Мандражеєва, Щур, Косило, Танащук (л)
На заміну виходили: Шкурлатовська, Лонюк
У другій зустрічі в основному складі вийшли Лонюк і Шкурлатовська які замінили Щур і Мандражеєву відповідно.

Сєвєродончанка: Комісарова (к), Савенчук, Костіна, Трач, Сич, Лісєєнкова, Дежкіна (л)
На заміну виходили: Козиряцька-Середа, Бахрамова, Гейко.
Тренер: Володимир Бузаєв
Дублюючі склади: 0:3, 0:3

І хоч відставання тернопільської команди від своїх опоненток складало 4 очка підтримати свою команду прийшло доволі багато вболівальників, які очікували побачити перемогу своїх улюблениць. Це їм вдалось….правда лише в першій партії.
Розпочали команди зустріч своїми основними складами, чим зняли побоювання, що перед очними матчами плей-офф вони не розкриватимуть усіх своїх козирів і виставлять не основні склади. Першу половину партії команди ішли очко в очко, не дозволяючи відірватись суперницям більше як на 2 очка. Це тривало до другої технічної перерви, на яку команди пішли за рахунку 16:15 на користь тернополянок. Після перерви галичанки беруть 2 очка поспіль зусиллями Наді Косило, яка успішно атакує другим темпом і це змушує Володимира Бузаєва брати тайм-аут. Це гостям не допомагає і Галичанка продовжує нарощувати відрив (20:15). Далі команди почали «розмін очками» який тривав до кінця партії і зафіксував рахунок 25:20. Ось так, втрата концентрації на декілька розіграшів призвела до поразки гостей у першій партії.
Другу партію впевненіше розпочали гості, які з початку партії пішли у відрив: спочатку на 2 очка(6:8), потім на 4 (10:14). Цей відрив вони утримували до самої кінцівки партії. Лише в самому кінці підпустили тернополянок на відстань одного очка (23:24), але тут же Олена Сич впевненим ударом з 4 зони приносить Сєвєродончанці перемогу в партії.
Початок третьої партії проходив у рівній боротьбі, переважно зусиллями Сєвєродончанки, яка встигала заробляти очки не лише собі а і Галичанці допускаючи доволі багато браку. Це тривало до рахунку 8:8. А далі…. Галичанка зупинилась. Саме так, тернополянки перестали встигати на блок і підстраховку чим суттєво полегшили завдання гостям, які спокійно, не напружуючись, довели партію до перемоги 17:25.
А четверта партія виявилась логічним продовженням попередньої: галичанки продовжували «стояти» а сєвєродончанки набирати очки (0:3, 4:8, 11:16, 21:25). Ось і все, Сєвєродончанка забезпечила собі друге місце у турнірній таблиці і водночас перевагу свого майданчика у плей-офф.
По першій грі у складах команд хотілось би відмітити Ольгу Савенчук, яка просто блискуче відіграла в атаці і Христину Дежкіну яка «цементувала» захист.
У тернополянок варто відмітити лише Яніну Журовську, яка боролась усі чотири партії. На слабкому рівні відіграла, ще один лідер команди, Олена Туркула.
Другий матч уже не мав ніякого турнірного значення, що і позначилось на грі. Грали команди більш свобідно, не боячись помилитись. По грі хотілось би відмітити другу партію, у якій на другу технічну перерву команди пішли за рахунку 8:16 на користь гостей і здавалося б партія уже за ними….Проте як бачимо з підсумкового рахунку партії (25:20) тернополянками вдався ривок 17:4!!! На моїй пам’яті такого ще небуло!
Як бачимо з рахунку (3:1) більше перемогти хотіли галичанки. Пішла гра в Олени Туркули, Юлії Лонюк, яка замінила в стартовому складі Галину Щур, на стабільно високому рівні відіграла Яніна Журовська тай інші гравці старались від них не відставати.
В цей же час по ту сторону сітки замітно слабше виглядали Ольга Савенчук, Олена Сич та Анна Лісєєнкова (яка доволі результативно провела гру напередодні) – вони ніяк не могли довести свої атаки до логічного завершення. Ірина Комісарова, склалось таке враження, грала через «не хочу»,настільки пасивно вона себе вела на майданчику. Можливо був смисл випустити на майданчик Ольгу Гейко яка є більш «голодною» до гри? Хоча, як правильно кажуть: «тренеру видніше».

Олександр Палій

Источник:
Категория: Чемпионат и кубок Украины | Добавил: Knabengoff (22.03.2009) | Автор: E W
Просмотров: 982 | Комментарии: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0